Translate

29 Mart 2013 Cuma

Kaşıkla Sigara Savaşı

 Öncelikle altını çizerek;  "Sigara bırakma ürünü diye bir ürün olmadığını"  savunan şirket yetkilileri. 

Mucize çözümlerde ve ikame edici (substitute:  benzeyen veya miş gibi yapan ürünlere)  prim verilmemesi açısından halkı uyarıyor. 

Sigara Bağımlılığından kurtulmak veya bu bağımlılığı çok düşük seviyelere getirmek için Vücutta gerçekleşmesi gereken üç önemli ve kolay adım yeterli olmaktadır. 

1.     DURDUR: Beyin Destekleyici Bir Teknik İle Fiziksel Olarak Durdurulmalı ( Örnek: 15 Dakika Tekniği ) 
2.     TEMİZLE: Ciğerlerde birikmiş olan katran ve zifir'in temilenmesine destek olunmalı ( ki temiz akciğer sigarayı reddetmeye başlasın.) Günde iki Kaşık Nicoticlean Buna Destek Olmaktadır. 

3.     DESTEKLE: Sigara krizi baskın olarak geldiğinde ağızdaki tat alma reseptörlerinin ve boğazın ferahlığını sağlamak. Nicoticlean özel ferah tadı ve aroması , tam da bunu gerçekleştirmektedir. 

Kaşıkla Savaş Felsefesi de buradan gelmektedir. Nicoticlean Türkiye Genel Müdürü Şevket Ulusoy'un konu ile ilgili açıklaması. 

Şirketimize gelin,  Web sitemizde bulunan Ücretsiz Sigara ve Nikotin Bağımlılık Testimizi çözün. Samimiyetimizi ve müşteri memnuniyeti felsefemizi görün. 

Yüz Kişilik uzman kadromuzla  teknikler ve yöntemler ile alakalı konuşun. Ücretsiz olarak istediğiniz kadar bilgi ve destek alın. 

Ama ne yaparsanız yapın bu baharda sigaradan mümkün olduğu kadar uzaklaşın. 

Biz Şirket Olarak "Günün sonunda bir kişiye bir tane daha az sigara içerebilirsek biz o gün mutlu olarak evimize gidiyoruz. " 

Nicoticlean Türkiye 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder